VIANOČNÝ POZDRAV

VIANOČNÝ POZDRAV

Vážení občania,
počas vianočných sviatkov nech si užijete pokoj, oddych a spomalenie z každodenných stresov.
Nech sa tento úžasný čas dotkne Vašich sŕdc a náplni ich niečím výnimočným.
Želám Vám toľko šťastia a odhodlania, ako si želáte v tých najodvážnejších snoch.
Prekrásne vianočné sviatky a úspešný rok 2021 praje starosta obce Kamienka Ing. Juraj Jedinák

Mikolaj pride do Kamjunky
3.12.2020

Mikolaj pride do Kamjunky

Vážení spoluobyvatelia, milí rodáci.
Aj keď nám pretrvávajúca pandemická situácia všemožne ovplyvňuje naše životy, je potrebné, aby sme sa snažili spríjemniť si tieto náročné časy. Preto sa Obec Kamienka rozhodla zorganizovať podujatie s názvom „MIKOLAJ PRIDE DO KAMJUNKY“, v rámci ktorého by sme Vám chceli dať možnosť, aby Vami pripravené darčeky pre deti rozniesol ozajstný Mikuláš na koči alebo na saniach až k Vašej bráne.
Spomínané podujatie sa uskutoční v nedeľu 6. decembra 2020 s tým, že všetky potrebné informácie nájdete na plagáte podujatia.
Prajeme príjemné prežitie ostatných dní roku 2020 a najmä pevné zdravie.