Štefan Štec a Fajta v Kamienke
12.8.2020

Štefan Štec a Fajta v Kamienke

Amfiteáter Kamienka - 14.08.2020 o 19:00 hod.

Voľné pracovné miesta
10.8.2020

Voľné pracovné miesta

ZŠ s MŠ v Kamienke ponuka voľné pracovné miesta na asistenta učiteľa

Povinné očkovanie psov
7.8.2020

Povinné očkovanie psov

"Dňa 8. augusta 2020 (v sobotu) v čase od 9:00 do 11:00 sa uskutoční povinné očkovanie psov proti besnote. Vzhľadom na to, že platí zákon o povinnom čipovaní psov, každý nezačipovaný pes musí byť pred samotnou vakcináciou označený čipom. K tomu je potrebné, aby si majiteľ psa priniesol so sebou aj svoj občiansky preukaz a vakcinačný preukaz psa. Poplatok za čipovanie, registráciu a vakcináciu psa je 20 €, za samotnú vakcináciu je poplatok 7 €. Akcia sa uskutoční na parkovisku pri predajni Jednota."

Výročná schôdza miestneho spolku SČK
31.7.2020

Výročná schôdza miestneho spolku SČK

Dňa 26.07.2020 sa konala výročná členská schôdza miestneho spolku SČK, na ktorej sa vyhodnocovali aktivity za uplynulý rok. Schôdze sa zúčastnili členovia spolku a pozvaní hostia.

Rekonštrukcia telocvične

Rekonštrukcia telocvične

Obec Kamienka po úspešnom procese verejného obstarávania začala s rekonštrukciou telocvične Základnej školy v Kamienke. Rekonštrukčné práce prebiehajú v plnom prúde a z toho dôvodu je uzatvorená "Žukovičova ulica" pre motorové vozidla. Prechod pre peších a cyklistov popri stavenisku je možný.

Oprava chodníkov v obci

Oprava chodníkov v obci

V mesiaci júl - 2020 obec pokračuje s opravou chodníkov po obci.

Nové detské ihrisko pri MŠ

Nové detské ihrisko pri MŠ

Donedávna pri MŠ v Kamienke bola zelená plocha, ktorá sa s osadením viacerých hracích prvkov zmenila na príjemný priestor určení pre detí na hranie - nové detské ihrisko.