Pochod na bežkách "PO KAMJUNSKYCH STEŽKACH"

Obec Kamjunka pozyvat šyroku verejnosť na každoročne športovo-turisticke podujaťa – pochod na bežkach „PO KAMJUNSKYCH STEŽKACH“. Spominanyj pochod ša uskutočnit v neďiľu 6. februara 2022.

Registracija učastnikyv začne o dešatyj hodiňi v prostorach amfiteatra Dubne a štart samotnoho pochodu bude o 10.30 h od Dubnoho.

Trasa pochodu bude stanovena ťisňi pred začatkom pochodu podľa šňihovych podminok tak, žeby byla upravena a bude vela kamjunskym chotarjom. Pochod na bežkach je odychovom akcijom a je určenyj nelem pro kvalitnych bežkariv, ale i pro rodiny s ďitma a začynajučych bežkariv.

Zato Vas v meňi Obci Kamjunka serdečňi pozyvame už na 11-styj ročnik pochodu na bežkach „PO KAMJUNSKYCH STEŽKACH“ a to v neďiľu 6. februara 2022 o dešatyj hodiňi.