Aktuality

Upozornenie na povinnosť držiteľa registrovať chov hospodárskych zvierat bez pôvodu v Centrálnej evidencii hospodárskych zvierat Žilina
22.2.2022

Regionálna veterinárna a potravinová správa Stará Ľubovňa upozorňuje na povinnosť držiteľa registrovať chov hospodárskych zvierat bez pôvodu v Centrálnej evidencii hospodárskych zvierat Žilina. Od 01.05.2022 už nebude možné nahlásenie zvieraťa do registrovaného chovu, ak nemá známy pôvod (z neregistrovaných chovov, alebo z iných krajín - bez veterinárneho osvedčenia).

VÝVOZ PLASTOV
10.2.2022

VÝVOZ PLASTOV

Obecný úrad oznamuje občanom, že vývoz plastov v obci sa uskutoční v piatok 11.02.2022.

Pochod na bežkách "PO KAMJUNSKYCH STEŽKACH"
4.2.2022

Pochod na bežkách "PO KAMJUNSKYCH STEŽKACH"

Obec Kamjunka pozyvat šyroku verejnosť na každoročne športovo-turisticke podujaťa – pochod na bežkach „PO KAMJUNSKYCH STEŽKACH“. Spominanyj pochod ša uskutočnit v neďiľu 6. februara 2022.

Oznam - odpočet vody
28.1.2022

Oznam - odpočet vody

S ohľadom na vývoj situácie okolo koronavírusu COVID-19 a na základe rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR a vzhľadom k tomu, že naša spoločnosť patrí ku kritickej infraštruktúre štátu Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s. Poprad prosí občanov, odberateľov vody z verejného vodovodu o nahlásenie stavu vodomera z dôvodu ročného vyúčtovania za dodávku pitnej vody. Odpočty, prosíme, nahlásiť v termíne od 1.2.2022 do 11.2.2022.
Na odbernom mieste, kde nebude nahlásený samoodpočet odberateľom, naša spoločnosť použije odhad priemernej spotreby z predošlého fakturačného obdobia. Prípadné nezrovnalosti fakturácie, prosíme, riešiť podaním telefonickej alebo písomnej reklamácie.

Kontakt: č. t. 0850 111 800 Call centrum alebo č. t. 052-43 216 91.
E-mail: info@pvpsas.sk

77. výročie oslobodenia obce Kamienka
19.1.2022

77. výročie oslobodenia obce Kamienka

Obec Kamienka v spolupráci s oblastným výborom Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Kamienke uskutoční pietny akt kladenia vencov pri príležitosti 77. výročia oslobodenia obce Kamienka dňa 23. 1. 2022 o 12:00 hod.

Nezabudnime na tento deň, ktorý priniesol našej obci to najdrahšie, najcennejší dar – SLOBODU.